Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Laskowizna - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Tabiszewskich

Dębe Wielkie(Laskowizna + 17 km)

1 180 000 zł204 m² 5 784,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:472 m²

Bardzo funkcjonalny dom w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie z pełną miejską infrastrukturą w zasięgu krótkiego spaceru. Budynek z 2013 roku, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Marki

Marki(Laskowizna + 22 km)

1 110 000 zł145,40 m² 7 634,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:152 m²

Nowoczesny segment z garażem i ogródkiem, marki Struga Segment narożny o powierzchni 145,47 m, z ogrodem 152 m, zlokalizowany w spokojnej, zielonej części Marek. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Mieszka I

Radzymin(Laskowizna + 18 km)

631 845 zł69,39 m² 9 105,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Radzymin mieszkanie z ogrodem bez pcc Zostalo kilka ostatnich lokali Osiedle to nowa inwestycja zlokalizowana w Radzyminie, nowe mieszkania będą znajdowały się w 16 budynkach mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Józefin(Laskowizna + 16 km)

1 250 000 zł153 m² 8 169,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy bliźniak 153m2 | Działka 600m | 450m do pkp nowa oferta Planowane zakończenie: początek 2026 r. Nowa oferta Planowane zakończenie: początek 2026 r. Budynek nr 2 inwestycji wgłąb ulicy Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Szeroka

Maciołki,Kobyłka(Laskowizna + 15 km)

1 499 999 zł191 m² 7 853,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:758 m²

Przedstawiana nieruchomość mieści się na pograniczu Kobyłki i Zielonki. W okolicy tej jest dużo terenów zielonych i rekreacyjnych, idealnych na piesze oraz rowerowe wycieczki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Nowe Lipiny

Nowe Lipiny(Laskowizna + 10 km)

890 000 zł118,93 m² 7 483,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment skrajny! wołomin/nowe Lipiny, segment skrajny, stan deweloperski, 4 pokoje, 2 miejsca postojowe, ogródek Inwestycja - tylko 1000 m do stacji pkp Wołomin Słoneczna! oferta deweloperska - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Góraszka

Góraszka(Laskowizna + 21 km)

794 000 zł147,90 m² 5 368,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr G2 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Stanisławów Pierwszy(Laskowizna + 25 km)

1 250 000 zł198 m² 6 313,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż oferowana jest przestronna nieruchomość o powierzchni 800 m , zabudowana solidnym budynkiem o powierzchni użytkowej 164,45 m (pow. zabudowy 135 m ). Dom posiada układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Góraszka

Góraszka(Laskowizna + 21 km)

999 000 zł136,60 m² 7 313,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Nowoczesny Dom Premium w Góraszce 136,63 m.kw. z ogródkiem Dom posiada swój prywatny ogródek 110 m.kw. .Garaż. Ogrzewanie podłogowe na parterze. Gmina Wiązowna to wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Laskowizna

Laskowizna,mazowieckie

300 000 zł140 m² 2 143 zł/m²